Ohlasy od klientů:

 • “Tomáši, moc děkujeme za vše. Nemohli jsme si pro náš svatební den vybrat lepšího fotografa. Skvělá domluva před svatbou, po svatbě i přímo na místě v náš velký den. Jste pohodář se smyslem pro detail a máte spoustu kreativních nápadů. Děkujeme, že máme díky fotkám od Vás krásnou vzpomínku na svatbu. Zpracování fotek proběhlo dle domluvy a velmi oceňujeme, že jsme nemuseli na zaslání fotek dlouho čekat. Děkujeme a pokud budeme v budoucnu opět potřebovat profesionálního fotografa – víme, na koho se obrátit. Hezký večer Michaela & David”.
 • “Dobrý den pane Tomáši… já Vám moc děkuji za nádherné fotky a rychlé zpracování. Každému se tají dech z fotek z těch hor….moc Vám děkujeme….😊😊😊😊. Lucie a Jan Dosedlovi.”
 • “Dobrý den pane Tomáši, fotky jsou nádherný a je jich opravdu strašně moc ale každá fotka vystihuje co vystihovat měla dál jste si opravdu záležet jste úžasný 😍. Kolářovi”
 • “Focení jsme se obávali, protože se s manželem neradi fotíme. Přesto to bylo velice zábavné a jsme překvapeni, jak pěkné fotky pan fotograf dokázal udělat. Musím také vyzdvihnout rychlost, s jakou jsme fotografie obdrželi. Nelze opomenout ani ochotu pana fotografa provést předsvatební focení, znamenalo to pro něj o jednu cestu přes půl republiky navíc. Děkujeme za krásné fotky a na focení budeme moc rádi vzpomínat. Pokud bychom ještě někdy potřebovali fotografa, volba je jasná ! Tina a Roman Vránovi.”
 • “Za mne perfektní. Ženě se fotky také líbí a mám souhlas k pochvale.
  Mějte se moc hezky, Milan Šárek”
 • “Dobrý den, rádi bychom Vám ze srdce poděkovali za nádherné fotky :), jsou neskutečně  krásné :). Poděkování  a recenze: Přístup pana fotografa byl milý. Domluva přestože proběhla v rychlosti přes telefon, byla super, jasná , stručná. Pan fotograf dorazil tak jak  bylo domluveno, jednání a přístup se nedá popsat, naprosto úžasný :). Na ateliérové focení byl stoprocentně připraven. Byl vtipný, nápaditý. Vyhověl našim přáním pokud to  bylo možné. Komunikace ohledně fotek rychlá , domluva perfektní. Určitě služby pana Ježka  doporučujeme a doporučovat budeme. Přejeme hodně spokojených klientů :). Se srdečnými pozdravy, manželé Opatovi :)”.
 • “Pane Ježek, moc Vám děkuji za hezké fotky!!! Velmi podařené a také poděkovat za Vaši profesionalitu a decentnost při focení! Děkuji moc ze srdce a s vděčností! Jirka Hebron.”
 • “Profesionalita, kvalita, nápaditost, ochota, spolehlivost. Tím oplývá fotograf Tomáš Ježek, vřele doporučujeme a děkujeme za krásné svatební fotky. Petr a Monika Czakanovi.”
 • “Pana Ježka můžeme jen doporučit, profesionální fotograf se spoustou zkušeností, originální, nápaditý a velmi ochotný, mockrát děkujeme za spoustu krásných fotografií. Lucie a Vojta.”

Partnerské webové stránky:

Moje další fotogalerie:

Reference: