Svatba je událost v životě lidském, která se za ideálních okolností neopakuje příliš často.
                 Je důležitým okamžikem, který každý z nás touží mít zachycen. A to pořádně, tak, abychom se fotkami mohli probírat nejen my sami, ale i naši blízcí, naši potomci. Není podstatné, zda to budeme dělat s vytištěnými fotografiemi, založenými v překrásném albu nebo budeme prohlížet jejich digitální podobu, v dnešní době tak oblíbenou.
                  Důležité je to, aby ono zachycení neopakovatelného okamžiku bylo provedeno skvěle! Ne dobře, protože dobře to může nafotit i ten, kdo si právě koupil nový foťák nebo má kvalitní mobil. Ale troufám si tvrdit, že svatba je tím typem události, kdy toužíme dostat to nejlepší.
                  A to nejlepší můžete dostat jen tehdy, bude-li Váš velký den fotit někdo, kdo prostě umí. Ví, co je potřeba vyfotit, ví jak to vyfotit, ví dobře, co do ideální kompozice patří a co naopak ne. Nikde nepřekáží, ale přesto zachytí vše. Neustále se vzdělává v oboru, aby mohl být pro Vás tím nejlepším řešením.
                  Po více než 25 letech aktivní praxe Vám dokážu tedy nabídnout přesně to, co hledáte, i když možná ještě ani přesně nevíte, jak by to mělo vypadat. Od nafocení malé svatby pro pár lidí nebo jen prostého obřadu se svědky, po obrovskou svatbu s mnoha desítkami hostů, kterou si budou dlouho všichni pamatovat a s láskou prohlížet pořízené fotografie.

Svatební příběhy

Mirka a Martin
Lucie a Jan
Týna a Roman
Simona a Petr
      Svatební galerie: